HV731JRTTD624J
MFR.Part #
HV731JRTTD624J
JLCPCB Part #
C6965805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 620kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS