HV731JRTTD6042F
MFR.Part #
HV731JRTTD6042F
JLCPCB Part #
C5738193
Description
-55℃~+155℃ 100mW 60.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS