HV731JRTTD565J
MFR.Part #
HV731JRTTD565J
JLCPCB Part #
C5656226
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.6MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS