HV731JRTTD565G
MFR.Part #
HV731JRTTD565G
JLCPCB Part #
C5656224
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.6MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS