HV731JRTTD5604F
MFR.Part #
HV731JRTTD5604F
JLCPCB Part #
C7287119
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.6MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS