HV731JRTTD5363F
MFR.Part #
HV731JRTTD5363F
JLCPCB Part #
C6637640
Description
-55℃~+155℃ 100mW 536kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS