HV731JRTTD515G
MFR.Part #
HV731JRTTD515G
JLCPCB Part #
C7287115
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.1MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS