HV731JRTTD5114F
MFR.Part #
HV731JRTTD5114F
JLCPCB Part #
C5656218
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.11MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS