HV731JRTTD4992F
MFR.Part #
HV731JRTTD4992F
JLCPCB Part #
C6274694
Description
-55℃~+155℃ 100mW 49.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS