HV731JRTTD475J
MFR.Part #
HV731JRTTD475J
JLCPCB Part #
C6274692
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.7MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS