HV731JRTTD4324F
MFR.Part #
HV731JRTTD4324F
JLCPCB Part #
C5765193
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.32MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS