HV731JRTTD3924F
MFR.Part #
HV731JRTTD3924F
JLCPCB Part #
C6060424
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.92MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS