HV731JRTTD365J
MFR.Part #
HV731JRTTD365J
JLCPCB Part #
C7205886
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.6MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS