HV731JRTTD365G
MFR.Part #
HV731JRTTD365G
JLCPCB Part #
C6274676
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.6MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS