HV731JRTTD3572F
MFR.Part #
HV731JRTTD3572F
JLCPCB Part #
C6060420
Description
-55℃~+155℃ 100mW 35.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS