HV731JRTTD335J
MFR.Part #
HV731JRTTD335J
JLCPCB Part #
C5656192
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.3MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS