HV731JRTTD305G
MFR.Part #
HV731JRTTD305G
JLCPCB Part #
C6209602
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS