HV731JRTTD303J
MFR.Part #
HV731JRTTD303J
JLCPCB Part #
C6637598
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS