HV731JRTTD2944F
MFR.Part #
HV731JRTTD2944F
JLCPCB Part #
C6060410
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.94MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS