HV731JRTTD2943F
MFR.Part #
HV731JRTTD2943F
JLCPCB Part #
C5765147
Description
-55℃~+155℃ 100mW 294kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS