HV731JRTTD275J
MFR.Part #
HV731JRTTD275J
JLCPCB Part #
C7287088
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.7MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS