HV731JRTTD2744F
MFR.Part #
HV731JRTTD2744F
JLCPCB Part #
C5765139
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.74MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS