HV731JRTTD273J
MFR.Part #
HV731JRTTD273J
JLCPCB Part #
C6209598
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS