HV731JRTTD2702F
MFR.Part #
HV731JRTTD2702F
JLCPCB Part #
C7205876
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS