HV731JRTTD2674F
MFR.Part #
HV731JRTTD2674F
JLCPCB Part #
C6209594
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.67MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS