HV731JRTTD2673F
MFR.Part #
HV731JRTTD2673F
JLCPCB Part #
C6209592
Description
-55℃~+155℃ 100mW 267kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS