HV731JRTTD2614F
MFR.Part #
HV731JRTTD2614F
JLCPCB Part #
C6274663
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.61MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS