HV731JRTTD2612F
MFR.Part #
HV731JRTTD2612F
JLCPCB Part #
C6060406
Description
-55℃~+155℃ 100mW 26.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS