HV731JRTTD2492F
MFR.Part #
HV731JRTTD2492F
JLCPCB Part #
C6209588
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS