HV731JRTTD243G
MFR.Part #
HV731JRTTD243G
JLCPCB Part #
C6576266
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS