HV731JRTTD224G
MFR.Part #
HV731JRTTD224G
JLCPCB Part #
C7287083
Description
-55℃~+155℃ 100mW 220kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS