HV731JRTTD165G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV731JRTTD165G
JLCPCB Part #
C7287068
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 100mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS