HV731JRTTD163J
MFR.Part #
HV731JRTTD163J
JLCPCB Part #
C6965778
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS