HV731JRTTD1603F
MFR.Part #
HV731JRTTD1603F
JLCPCB Part #
C7287064
Description
-55℃~+155℃ 100mW 160kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS