HV731JRTTD1602F
MFR.Part #
HV731JRTTD1602F
JLCPCB Part #
C6274644
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS