HV731JRTTD1583F
MFR.Part #
HV731JRTTD1583F
JLCPCB Part #
C6965776
Description
-55℃~+155℃ 100mW 158kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS