HV731JRTTD1374F
MFR.Part #
HV731JRTTD1374F
JLCPCB Part #
C5765115
Description
-55℃~+155℃ 1.37MΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS