HV731JRTTD135J
MFR.Part #
HV731JRTTD135J
JLCPCB Part #
C6274636
Description
-55℃~+155℃ 1.3MΩ 100mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS