HV731JRTTD133J
MFR.Part #
HV731JRTTD133J
JLCPCB Part #
C6576241
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS