HV731JRTTD1273F
MFR.Part #
HV731JRTTD1273F
JLCPCB Part #
C5738156
Description
-55℃~+155℃ 100mW 127kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS