HV731JRTTD1203F
MFR.Part #
HV731JRTTD1203F
JLCPCB Part #
C7205850
Description
-55℃~+155℃ 100mW 120kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS