HV731JRTTD113J
MFR.Part #
HV731JRTTD113J
JLCPCB Part #
C5765114
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS