HV731JRTTD1052F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV731JRTTD1052F
JLCPCB Part #
C6576230
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS