CN1J4TTD273J
MFR.Part #
CN1J4TTD273J
JLCPCB Part #
C240730
Description
27kΩ 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS