CN1J4KTTD202J
MFR.Part #
CN1J4KTTD202J
JLCPCB Part #
C520379
Description
2kΩ 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS