CN1J4KTTD1001F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
CN1J4KTTD1001F
JLCPCB Part #
C315647
Package
0603x4
Description
1kΩ 4 62.5mW 8 ±1% ±100ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS