CF1/4CT52R472J
MFR.Part #
CF1/4CT52R472J
JLCPCB Part #
C3506038
Description
-450ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 4.7kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS