CF1/4CT52R243J
MFR.Part #
CF1/4CT52R243J
JLCPCB Part #
C3491910
Description
-450ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 24kΩ 250mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS