CF1/4CT52R131J
MFR.Part #
CF1/4CT52R131J
JLCPCB Part #
C2613121
Description
-450ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 130Ω 250mW Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS