BWR10CN51R0F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
BWR10CN51R0F
JLCPCB Part #
C346104
Package
Plugin
Description
-40℃~+155℃ 10W 51Ω ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS